Novinky
Týdenní plán 07.11. - 13.11.
07.11.2016 00:04
Pondělí 07.11.
=> trénink 16:30-18:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (Tomáš)
Středa 09.11.
=> trénink 16:30-18:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (Tomáš)
Pátek 11.11.
=> mistrovské utkání proti Chuchli, r. 2008 - 2010, sraz 16:15, detaily a nominace...
———
Týdenní plán 31.10. - 06.11.
30.10.2016 21:19
Pondělí 31.10.
=> trénink 16:30-18:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (Tomáš)
Středa 02.11.
=> trénink 16:30-18:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (Tomáš)
Pátek 04.11.
=> mistrovské utkání proti JM - Chodov, r. 2008 - 2010, sraz 16:15, detaily a...
———
Týdenní plán 24.10. - 30.10.
24.10.2016 07:29
Pondělí 24.10.
=> trénink 16:30-18:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (Tomáš)
Středa 26.10.
=> trénink není (podzimní prázdniny)
Neděle 30.10.
=> mistrovské utkání na Lochkově r. 2008 - 2010, sraz 14:30, detaily a nominace ve středu
=> změna z důvodu...
———
Týdenní plán 17.10 - 23.10.
16.10.2016 23:20
Pondělí 17.10.
=> trénink 16:30-18:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (Tomáš)
Středa 19.10.
=> trénink 16:30-18:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (Tomáš)
Pátek 21.10.
=> mistrovské utkání proti SK Modřany, r. 2008 - 2010, sraz 16:15, detaily a...
———
Týdenní plán 10.10. - 16.10.
09.10.2016 23:04
Pondělí 10.10.
=> trénink 16:30-18:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (Tomáš)
Středa 12.10.
=> trénink 16:30-18:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (Tomáš / David)
Neděle 16.10.
=> mistrovské utkání na Smíchově r. 2008 - 2010, sraz 10:00, detaily a...
———
Týdenní plán 03.10. - 09.10.
02.10.2016 22:33
Pondělí 03.10.
=> trénink 16:30-18:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (Tomáš)
Středa 05.10.
=> trénink 16:30-18:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (Tomáš)
Pátek 07.10.
=> mistrovské utkání proti Slavoji Suchdol, r. 2008 - 2010, sraz 16:15, detaily a...
———
Týdenní plán 26.09. - 02.10.
25.09.2016 22:22
Pondělí 26.09.
=> trénink 16:30-18:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (Tomáš)
Středa 28.09.
=> STÁTNÍ SVÁTEK - trénink není
Sobota 01.10.
=> mistrovské utkání na Libuši, r. 2008 - 2010, sraz 11:30, detaily a nominace ve středu
Podrobnosti k mistráku H3J...
———
Týdenní plán 19.09. - 25.09.
16.09.2016 22:27
Pondělí 19.09.
=> trénink 17:30-19:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (David)
Středa 21.09.
=> trénink 16:30-18:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (Tomáš)
Neděle 25.09.
=> mistrovské utkání proti Uhelným Skladům, r. 2008 - 2010, sraz 17:30, detaily a...
———
Týdenní plán 12.09. - 18.09.
11.09.2016 23:07
Pondělí 12.09.
=> trénink 16:30-18:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (Tomáš)
Středa 14.09.
=> trénink 16:30-18:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (Tomáš)
Sobota 17.09.
=> mistrovské utkání v Cholupicích, r. 2008 - 2010, sraz 8:30, detaily a nominace...
———
Týdenní plán 05.09. - 11.09.
04.09.2016 23:53
Pondělí 05.09.
=> trénink 16:30-18:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (Tomáš)
Středa 07.09.
=> trénink 16:30-18:00 (UMT Šeberov), ročníky 2008, 2009, 2010 (Tomáš)
Pátek 09.09.
=> mistrovské utkání proti Ruzyni, r. 2008 - 2010, sraz 16:15, detaily a nominace...
———
Všechny články